دفتر پلنر؛ جذاب برای افراد هدف دار و منظم

از {{model.count}}
48,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

اگر آدم هدفمند و منظمی هستی، حتما به دفتر پلنر یا برنامه ریزی نیاز داری؛ دفتری با طراحی جذاب و کاربردی که بخش‌های متنوعی دارد.

اگر اهل برنامه‌ریزی هستید، قطعاً کارهای خود را بهتر پیش می‌برید. معمولاً این گونه افراد یک دفتر یادداشت دارند که کارهای روزمره خود را در آن می‌نویسند. همچنین قرارهایی که با دوستان دارند، پولی که باید به فرد خاصی بپردازند و بسیاری موارد دیگر! برخی افراد پا را فراتر می‌نهند و با خط‌کشی و طراحی یک دفتر جذاب، کارها و برنامه‌های خود را در آن دسته‌بندی می‌کنند؛ اما این بار یک سورپرایز عالی برایتان داریم. دفتر پلنر جذاب و کاربردی!

دفتر پلنر چیست؟

دفتر پلنر همان دفتر برنامه‌ریزی است که همه آنچه را مورد نیاز یک فرد هدفمند و منظم است، در خود دارد. این دفتر شامل بخش‌های مختلفی است که هر صفحه از آن برای یک جنبه از زندگی‌تان مورد نیاز است. طراحی زیبا و رنگ‌بندی خاص این دفتر هم بر جذاب بودن آن افزوده است. در صفحه اول این دفتر مشخصات خودتان را می‌نویسید و یک اسم پرمعنا و انگیزشی هم برای خود انتخاب می‌کنید. برای این که بیشتر با دفتر جذاب پلنر آشنا شوید با ما همراه باشید تا بخش‌های مختلف آن را بررسی کنیم. 

 • بخش کارهای روزانه

هر کدام از ما، کارهایی داریم که به صورت روزانه باید آن را انجام دهیم. مانند رسیدگی به کارهای اداری خاص، آب دادن به گل ها، رفتن به کلاس‌های آموزشی و ... که هر کس با توجه به فعالیت‌های روزمره خود، باید آن‌ها را تنظیم کند. بخش کارهای روزانه را می‌توانید هر شب پر کنید تا بدانید که برای روز بعدتان چه کاری باید بکنید.

 • بخش تمیزکاری در دفتر پلنر

بخشی از کارهای ما مربوط به تمیزکاری است. این بخش هم به طور اختصاصی برای تمیزکاری، مرتب کردن، برنامه ریزی برای تمیزی محل کار و منزل و ... طراحی شده است. می‌توانید برنامه‌های تمیزکاری خود را در آن بنویسید. 

 • صفحه آخجون شادی

باید بخشی از وقت خود را هم به شادی و خوش‌گذرانی اختصاص دهید. این صفحه هم برای شادی شما تدارک دیده شده است. برنامه‌های گردش، سینما، مهمانی رفتن و ... را هم در این صفحه وارد می‌کنید. 

 • قسمت حساب و کتاب

اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید برنامه ریزی اقتصادی منظمی داشته باشید، حتماً باید برنامه ریزی و حساب و کتاب را هم در نظر بگیرید. دفتر پلنر این بخش را هم برایتان تدارک دیده است. ورودی‌های و خروجی‌های مالی، پرداختی‌ها و دریافتی‌ها، بدهی و مطالبه‌ها همگی در این صفحه از دفتر پلنر جذابتان گنجانده می‌شوند. 

 • چی بخرم؟ بخش مهمی از دفتر پلنر

بعضی موقع خرید می‌کنیم و برمی‌گردیم، اما متوجه می‌شویم که بخش مهمی از خرید خود را انجام نداده‌ایم. این قسمت را هم برایتان تدارک دیده‌ایم تا هر وقت به وسیله یا محصولی نیاز داشتید، در صفحه چی بخرم؟ آن را بنویسید. در این صورت هم می‌توانید برنامه ریزی مالی برای خرید آن داشته باشید، هم در زمان خرید، نگرانی از بابت جا انداختن اقلام مورد نیاز خود ندارید.

 • کارهای زمان‌دار در دفتر پلنر

دفتر پلنر یک برنامه‌ریز عالی برای شماست! حتی کارهای زمان‌دار را هم به شما یادآوری می‌کند. کافیست زمان کلاس‌های خود، زمان دفاع از پایان نامه و ... را در آن بنویسید. هر وقت که صفحه کارهای زمان‌دار را باز کنید، تمام کارهای زمان‌دار خود را می‌بینید.

 • خواسته‌های من 

از اهداف و خواسته‌هایتان جا نمانید! دفتر پلنر زیبا و جذابتان این قسمت را هم برایتان تدارک دیده است. به قول بزرگان علم موفقیت، بنویس تا اتفاق بیفتد! پس اهداف و آرزوهای خود را هم در صفحه خواسته‌های من بنویسید. امیدوارم که همه را تیک بزنید.

 • قرارهای من در دفتر پلنر

در دفتر پلنر می‌توانید قرارهای خود را هم وارد کنید تا به یک فرد خوش قول و کاریزماتیک تبدیل شوید. 

 • صفحه کار خوب در دفتر پلنر

حتماً شما که این همه برنامه ریزی می‌کنید، برای رشد معنوی خود هم برنامه ریزی دارید. پس کار خوب را هم برایتان در دفتر پلنر گنجانده‌ایم! اگر کار خوبی را قرار است انجام دهید، آن را در بخش کار خوب یادداشت کنید تا علاوه بر این که برنامه ریزی زمانی و مالی را برای آن انجام می‌دهید، هر بار که آن را می‌بینید، حس خوبی داشته باشید. 

 • خرید دفتر پلنر جذاب و کاربردی

حالا که با این دفتر جذاب آشنا شده‌اید، می‌بینید که آن را برای هر کسی می‌توان پیشنهاد داد. نه تنها این دفتر پلنر را برای خودتان می‌توانید استفاده کنید، بلکه یک هدیه غافلگیرکننده برای هر دوست و همکار هدفمندی است. این دفتر با این همه کاربرد همه‌جانبه، برای یک سال برنامه ریزی شما کافی است. از طرفی قیمت آن واقعاً به نسبت کاربردی که دارد، اصلاً به چشم نمی‌آید.


رنگ
سبز - بنفش - صورتی و زرد
کاربرد
برنامه ریزی و نظم‌دهی به فعالیت ها
قابلیت برنامه‌ریزی به مدت
یک سال

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...